SketchBook

Ücretsiz çizim uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 64.04 MB
  • Version 3.7.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Autodesk Inc.
Geliştirilmiş ayarları ve birbirinden farklı fırçalarıyla eşsiz bir çizim keyfi sunan Sketchbook, sezgisel boyama ve çizim uygulamasıdır.

Beceri düzeyleri yüksek insanlar için tasarlanmış, sezgisel çizim ve boyama uygulaması olan Sketchbook, ara yüzü ve boya motoru ile mükemmel çizimler yapmanıza olanak sağlar. 18 katmana kadar çizim yapabilme şansına sahip olduğunuz bu uygulamayla, doğal boyamalar yapabilirsiniz.

Keyifli ara yüzü ile kolayca karalamalarınızı yapabilir, dilediğiniz boyutta ve renkte kalemler ve fırçalar kullanabilirsiniz. Çizim kolaylığı sağlayan bu uygulama ile resimlerinizi renklendirmek de oldukça eğlenceli.

Çektiğiniz fotoğraflardan beğendiklerinizi Sketchbook uygulamasına yükleyerek, o fotoğrafları renklendirebilir, farklı katmanlarda çalışarak fotoğrafınızı resmedebilirsiniz.

Kullanıcılarına tam ekran çalışma alanı sağlayan bu uygulamayla çizimlerinizi özgürce yapabilir, renklendirmelerinizi hayal dünyanıza uygun olacak şekilde kullanabilirsiniz.

 Yüzde 2 bin 500 yakınlaştırma özelliği sayesinde en küçük ayrıntıları bile görebilir, renklendirebilirsiniz. Bu sayede resminizin her köşesine dokunabilirsiniz. Kapsamlı fırça kütüphanesinde 100'den fazla fırça bulunuyor. Bu fırçaların haricinde sentetik ve bulaşmayan fırça setleri de uygulama da yer alıyor. Bu fırçaları kullanarak resminizdeki ince ayrıntıları düzenleyebilir, kolayca son dokunuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sketchbook uygulamasında çalıştığınız tüm resimleri bir klasör oluşturarak arşivleyebilir, dilerseniz de arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sketchbook uygulamasının renkli ve özgür dünyasına katılmak istiyorsanız, bu uygulamayı ücretsiz olarak yüklemeniz yeterli olacaktır.

 

 

 

 

Daha Fazla Göster
SketchBook indir